Najnowsze

Naczelnik Wydziału V Kasy Ubezpieczenia Społecznego oraz Kancelaria Notarialna Elżbiety Wrony-Berwid z Gliwic zapraszają na spotkanie wszystkich przedsiębiorców ze Śląska zainteresowanych szczegółowymi zasadami reformy Otwartych Funduszy Emerytalnych. Spotkanie odbędzie się dnia 25.01.2014, wstęp wolny.

Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków - czy i kiedy warto je wykupić? Na to pytanie odpowiadają specjaliści z branży ubezpieczeń współpracujący z Brokerem Ubezpieczeniowym Adler Brokers. Doradzą oni, jakie ubezpieczenie NNW jest rzeczywiście potrzebne, a które warianty są całkowicie zbędne dla ubezpieczającego.


Aspekty prawne

Dodany przez Andrzej Kosiński, w dniu 04/04/2013

W momencie gdy nagle zaczynają pojawiać się przeróżne ”kłótnie” z prawem, lub zostajemy uwikłani w nieprzyjemne skomplikowane sprawy, lub gdy byliśmy świadkiem w jakimś karalnym wydarzeniu, warto jest wtedy mieć pod ręką taką osobę jak adwokat, która będzie w stanie pomóc nam rozwikłać wszystkie nasze problemy, wytłumaczy nam system funkcjonowania różnych zagadnień związanych z prawem i pomoże nam jak najlepiej rozwiązać nasze problemy.Warto wiedzieć też, jakie są mechanizmy działania kancelarii prawnej. Osoby,które są zatrudnione w takiej placówce...

tagi: kancelaria, radca prawny, prawnik

Aspekty prawne