Najnowsze

Naczelnik Wydziału V Kasy Ubezpieczenia Społecznego oraz Kancelaria Notarialna Elżbiety Wrony-Berwid z Gliwic zapraszają na spotkanie wszystkich przedsiębiorców ze Śląska zainteresowanych szczegółowymi zasadami reformy Otwartych Funduszy Emerytalnych. Spotkanie odbędzie się dnia 25.01.2014, wstęp wolny.

Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków - czy i kiedy warto je wykupić? Na to pytanie odpowiadają specjaliści z branży ubezpieczeń współpracujący z Brokerem Ubezpieczeniowym Adler Brokers. Doradzą oni, jakie ubezpieczenie NNW jest rzeczywiście potrzebne, a które warianty są całkowicie zbędne dla ubezpieczającego.


Sprawy pracownicze

Dodany przez Elżbieta Zapędowska, w dniu 01/05/2013

Niesłuszne zwolnienie z pracy to na wokandach sądów pracy jedna z najczęściej pojawiających się spraw. Jednostronne rozwiązanie umowy o pracę przez pracodawcę powinno być odpowiednio uzasadnione i mieć potwierdzenie w rzeczywistości. Wszelkie nieudolne próby bezpodstawnego zwolnienia z pracy muszą być kwestionowane przez pokrzywdzonego pracownika. Z pomocą przybywa tutaj doradztwo kompetentnej kancelarii prawnej, która specjalizuje się w prawie pracy. Konflikt pracownika z pracodawcą toczyć się może na drodze sądowej albo przedsądowej. Zazwyczaj eliminowanie...

tagi: usługi prawnicze, kancelaria, prawo pracy

Sprawy pracownicze