Najnowsze

Naczelnik Wydziału V Kasy Ubezpieczenia Społecznego oraz Kancelaria Notarialna Elżbiety Wrony-Berwid z Gliwic zapraszają na spotkanie wszystkich przedsiębiorców ze Śląska zainteresowanych szczegółowymi zasadami reformy Otwartych Funduszy Emerytalnych. Spotkanie odbędzie się dnia 25.01.2014, wstęp wolny.

Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków - czy i kiedy warto je wykupić? Na to pytanie odpowiadają specjaliści z branży ubezpieczeń współpracujący z Brokerem Ubezpieczeniowym Adler Brokers. Doradzą oni, jakie ubezpieczenie NNW jest rzeczywiście potrzebne, a które warianty są całkowicie zbędne dla ubezpieczającego.


Prawo co dnia

Dodany przez Andrzej Kosiński, w dniu 30/09/2013

Prawnik proponuje obsługę prawną w zakresie doraźnej pomocy prawnej jak również stałej pomocy prawnej i świadczy fachowe porady prawne. Kancelaria Pauliny Szczęśniak z Lubina funkcjonuje na rynku polskim od wielu lat. Kalkulowanie zleceń doraźnej pomocy prawnej następuje w jednym z dwóch systemów obliczania gaży:- taksa ryczałtowa ustalane stosownie do przewidywanego nakładu pracy, według ustalonej taksy za zrealizowanie całości zlecenia i nie podlega korektom,- wynagrodzenie według godzinowej stawki ustalana adekwatnie do rzeczywistego nakładu pracy zgodnie z umówioną...

tagi: usługi, biznes, prawo, prawnik, adwokat

Prawo co dnia