Najnowsze

Naczelnik Wydziału V Kasy Ubezpieczenia Społecznego oraz Kancelaria Notarialna Elżbiety Wrony-Berwid z Gliwic zapraszają na spotkanie wszystkich przedsiębiorców ze Śląska zainteresowanych szczegółowymi zasadami reformy Otwartych Funduszy Emerytalnych. Spotkanie odbędzie się dnia 25.01.2014, wstęp wolny.

Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków - czy i kiedy warto je wykupić? Na to pytanie odpowiadają specjaliści z branży ubezpieczeń współpracujący z Brokerem Ubezpieczeniowym Adler Brokers. Doradzą oni, jakie ubezpieczenie NNW jest rzeczywiście potrzebne, a które warianty są całkowicie zbędne dla ubezpieczającego.


Pomoc prawna dla firm

Dodany przez Elżbieta Zapędowska, w dniu 26/11/2014

Niestety, polskie prawo nie należy do najprostszych, szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę prawo podatkowe, prawo pracy i całą masę innych wymagań, które muszą zostać spełnione przez firmy. Powoduje to, że ludzie, którzy często mają świetne pomysły na biznes, boją się otworzyć działalność gospodarczą, a liczne działające już firmy popadają w kłopoty lub nawet ocierają się o upadłość.Nawet ci, którzy poradzą sobie z otwieraniem działalności i pozyskiwaniem klientów, najprawdopodobniej nie dadzą rady samodzielnie połapać się we wszystkich...

tagi: usługi prawnicze, radca prawny, prawnik

Pomoc prawna dla firm