Najnowsze

Naczelnik Wydziału V Kasy Ubezpieczenia Społecznego oraz Kancelaria Notarialna Elżbiety Wrony-Berwid z Gliwic zapraszają na spotkanie wszystkich przedsiębiorców ze Śląska zainteresowanych szczegółowymi zasadami reformy Otwartych Funduszy Emerytalnych. Spotkanie odbędzie się dnia 25.01.2014, wstęp wolny.

Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków - czy i kiedy warto je wykupić? Na to pytanie odpowiadają specjaliści z branży ubezpieczeń współpracujący z Brokerem Ubezpieczeniowym Adler Brokers. Doradzą oni, jakie ubezpieczenie NNW jest rzeczywiście potrzebne, a które warianty są całkowicie zbędne dla ubezpieczającego.


Do notariusza!

Dodany przez Andrzej Kosiński, w dniu 07/09/2014

W polskim społeczeństwie nie jest zakorzenione korzystanie z możliwości jakie daje prawo - w wielu przypadkach pomimo wiedzy, że mamy nie tylko obowiązki, ale i prawa, rzadko korzystamy z pomocy specjalistów w dochodzeniu do swoich racji. Z zawodów prawniczych cieszących się największym zaufaniem społeczeństwa, a zarazem osobami, z których usług korzystamy najczęściej, są oczywiście notariusze. Dlaczego?Notariusz jest dzisiaj zawodem zaufania publicznego, którego możliwości działań prawnych są systematycznie rozszerzane - dzisiaj już jego działalność nie ogranicza...

tagi: usługi prawnicze, radca prawny, notariusz

Do notariusza!