Najnowsze

Naczelnik Wydziału V Kasy Ubezpieczenia Społecznego oraz Kancelaria Notarialna Elżbiety Wrony-Berwid z Gliwic zapraszają na spotkanie wszystkich przedsiębiorców ze Śląska zainteresowanych szczegółowymi zasadami reformy Otwartych Funduszy Emerytalnych. Spotkanie odbędzie się dnia 25.01.2014, wstęp wolny.

Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków - czy i kiedy warto je wykupić? Na to pytanie odpowiadają specjaliści z branży ubezpieczeń współpracujący z Brokerem Ubezpieczeniowym Adler Brokers. Doradzą oni, jakie ubezpieczenie NNW jest rzeczywiście potrzebne, a które warianty są całkowicie zbędne dla ubezpieczającego.


Polskojęzyczny prawnik na niemcy

Dodany przez Elżbieta Zapędowska, w dniu 18/10/2015

Nie zawsze wszystkie przedsięwzięcia życiowe układają się tak, jak moglibyśmy sobie tego życzyć. Czasami osoba, z którą decydujemy się spędzić życie okazuje się nieco inna niż sobie wyobrażaliśmy, czasami drogi dwóch osób po prostu się rozchodzą. Niezależnie od tego, czy przyczyną jest zdrada, czy po prostu niezgodności charakterów, które w codziennym życiu okazują się być jednak nie do przeskoczenia, może się zdarzyć taki moment, w którym dalej już nie da się układać wspólnego życia. W przypływie euforii i miłości ludzie decydują się na...

tagi: kancelaria, radca prawny, notariusz, prawnik

Polskojęzyczny prawnik na niemcy