Najnowsze

Naczelnik Wydziału V Kasy Ubezpieczenia Społecznego oraz Kancelaria Notarialna Elżbiety Wrony-Berwid z Gliwic zapraszają na spotkanie wszystkich przedsiębiorców ze Śląska zainteresowanych szczegółowymi zasadami reformy Otwartych Funduszy Emerytalnych. Spotkanie odbędzie się dnia 25.01.2014, wstęp wolny.

Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków - czy i kiedy warto je wykupić? Na to pytanie odpowiadają specjaliści z branży ubezpieczeń współpracujący z Brokerem Ubezpieczeniowym Adler Brokers. Doradzą oni, jakie ubezpieczenie NNW jest rzeczywiście potrzebne, a które warianty są całkowicie zbędne dla ubezpieczającego.


Bezpieczne zakupy stacjonarne i online

Dodany przez Andrzej Kosiński, w dniu 11/08/2015

Wydawać może się, iż zakupy to jedna z najbanalniejszych czynności w życiu człowieka, której nie warto poświęcać wiele uwagi. Nie do końca jest prawda, bowiem wiele osób nie wie, lub nawet świadomie ignoruje fakt, iż każdy sklep, zakład ma własny regulamin. Część sprzedawców powierza zadanie stworzenia nowego regulaminu wyspecjalizowanym firmom (typu http://www.e-regulaminy.pl), wtedy z reguły nie ma problemu, bo taki regulamin jest najczęściej w pełni zgodny z prawem. Doskonale widać to w tak zwanych sklepach internetowych, gdzie regulamin jest zazwyczaj dostępny...

tagi: prawo, radca prawny, notariusz

Bezpieczne zakupy stacjonarne i online