Najnowsze

Naczelnik Wydziału V Kasy Ubezpieczenia Społecznego oraz Kancelaria Notarialna Elżbiety Wrony-Berwid z Gliwic zapraszają na spotkanie wszystkich przedsiębiorców ze Śląska zainteresowanych szczegółowymi zasadami reformy Otwartych Funduszy Emerytalnych. Spotkanie odbędzie się dnia 25.01.2014, wstęp wolny.

Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków - czy i kiedy warto je wykupić? Na to pytanie odpowiadają specjaliści z branży ubezpieczeń współpracujący z Brokerem Ubezpieczeniowym Adler Brokers. Doradzą oni, jakie ubezpieczenie NNW jest rzeczywiście potrzebne, a które warianty są całkowicie zbędne dla ubezpieczającego.


Planowanie podatkowe - droga do zysku

Dodany przez Elżbieta Zapędowska, w dniu 25/04/2016

Najważniejszą rzeczą dla większości przedsiębiorców jest, aby ich obrót był na zadowalającym poziomie. Raje podatkowe sposobem na rozwój firmy Celem tego jest rozwój firmy, a co za tym idzie - stopniowe zwiększanie tego obrotu. Gdyby spytać specjalistów branży finansowej, jakie są główne przeszkody w drodze do tego, by biznes trwał w najlepsze, można powiedzieć w ciemno, że spora część z nich wskaże na obciążenia podatkowe. Najlepszą radą dla osób prowadzących biznes jest inwestycja w rozsądne planowanie podatkowe. Na wspomnianą czynność niewątpliwie...

tagi: usługi prawnicze, notariusz, prawnik, biznes, ekonomia, przedsiębiorstwa

Planowanie podatkowe - droga do zysku