Najnowsze

Naczelnik Wydziału V Kasy Ubezpieczenia Społecznego oraz Kancelaria Notarialna Elżbiety Wrony-Berwid z Gliwic zapraszają na spotkanie wszystkich przedsiębiorców ze Śląska zainteresowanych szczegółowymi zasadami reformy Otwartych Funduszy Emerytalnych. Spotkanie odbędzie się dnia 25.01.2014, wstęp wolny.

Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków - czy i kiedy warto je wykupić? Na to pytanie odpowiadają specjaliści z branży ubezpieczeń współpracujący z Brokerem Ubezpieczeniowym Adler Brokers. Doradzą oni, jakie ubezpieczenie NNW jest rzeczywiście potrzebne, a które warianty są całkowicie zbędne dla ubezpieczającego.


Gdy komornik puka

Dodany przez Andrzej Kosiński, w dniu 20/07/2016

Od zarania dziejów ludzkość fascynuje władza i bogactwo. W obecnych czasach łatwo pokazać przyjaciołom i nieznajomym, że posiada się o wiele więcej niż wskazuje na to stan naszego portfela. Lansowanie za pożyczone pieniądze może pochodzić z komercyjnych banków. Rzecz jasna placówka bankowa udziela kredytu wyłącznie na większe sumy, takie jak kupno nowego domu, jednak kwoty poniżej kilkunastu tysięcy złotych są również łatwe do zdobycia. O ile przy długoterminowym zadłużeniu należy przedstawicielowi banku pokazać oszacowane koszty wydatków, o tyle kredyty...

tagi: usługi prawnicze, notariusz, prawnik, pieniądze, windykacja, komornik

Gdy komornik puka