Najnowsze

Naczelnik Wydziału V Kasy Ubezpieczenia Społecznego oraz Kancelaria Notarialna Elżbiety Wrony-Berwid z Gliwic zapraszają na spotkanie wszystkich przedsiębiorców ze Śląska zainteresowanych szczegółowymi zasadami reformy Otwartych Funduszy Emerytalnych. Spotkanie odbędzie się dnia 25.01.2014, wstęp wolny.

Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków - czy i kiedy warto je wykupić? Na to pytanie odpowiadają specjaliści z branży ubezpieczeń współpracujący z Brokerem Ubezpieczeniowym Adler Brokers. Doradzą oni, jakie ubezpieczenie NNW jest rzeczywiście potrzebne, a które warianty są całkowicie zbędne dla ubezpieczającego.


Planowanie podatkowe - droga do zysku

Dodany przez Elżbieta Zapędowska, w dniu 25/04/2016

(...) Najważniejszą rzeczą dla większości przedsiębiorców jest, aby ich obrót był na zadowalającym poziomie. Raje podatkowe sposobem na rozwój firmy Celem tego jest rozwój firmy, a co za tym idzie - stopniowe zwiększanie tego obrotu. Gdyby spytać specjalistów branży finansowej, jakie są główne (...)

tagi: biznes, ekonomia, notariusz, prawnik, przedsiębiorstwa, usługi prawnicze

Planowanie podatkowe - droga do zysku

Prawo co dnia

Dodany przez Andrzej Kosiński, w dniu 30/09/2013

(...) zlecenia i nie podlega korektom,- wynagrodzenie według godzinowej stawki ustalana adekwatnie do rzeczywistego nakładu pracy zgodnie z umówioną stawką za godzinę pracy prawnika (różni prawnicy mogą życzyć sobie gaż różniących się między sobą wręcz czterokrotnie). Gąszcz i niesamowita zawiłość rodzimych aktów podatkowych i prawnych sprawiają, iż coraz więcej przedsiębiorstw jest zobligowanych do korzystania z (...)

tagi: adwokat, biznes, prawnik, prawo, usługi

Prawo co dnia

Doradztwo prawnika

Dodany przez Karolina Rysińska, w dniu 13/08/2013

(...) W zakresie prowadzonej działalności każda kancelaria radców prawnych prowadzi dla podmiotów gospodarczych pełny wachlarz usług prawnych. Są to zazwyczaj czynności następujące:* reprezentowanie Klientów w postępowaniu mediacyjnym, ugodowym a także arbitrażowym,* wspomaganie klienta w negocjacjach,* przygotowywanie opinii prawnych, uwzględniających doktrynę oraz najnowsze orzecznictwo,* due dilligence,* prowadzenie postępowań, w których powodowi wypłaca się odszkodowanie za słupy energetyczne bezprawnie ustawione przez firmy energetyczne na jego działce,* przeprowadzanie analiz sytuacji prawnej podmiotów gospodarczych,* zakładanie spółek oraz ich pełna obsługa prawna,* przygotowywanie projektów umów oraz negocjowanie kontraktów przedstawionych do analizy,* przeprowadzenie audytu prawnego,* zastępstwo procesowe klienta w (...)

tagi: biznes, prawo, radca prawny, usługi

Doradztwo prawnika

Prawnicy

Dodany przez Elżbieta Zapędowska, w dniu 23/03/2013

(...) Radca Prawny Piotr Sikora z Łodzi działa w oparciu o niezbędne pozwolenia i zaświadczenia, jej działalność jest odpowiednio prawnie umocowana, a prowadzący takie kancelarie radca prawny jest wpisany na oficjalną listę radców prawnych prowadzoną przez właściwe urzędy Ministerstwa Sprawiedliwości. W ramach prowadzonej działalności każda kancelaria radców prawnych prowadzi dla podmiotów gospodarczych szeroki wachlarz usług prawnych. Są to z reguły następujące czynności:* przygotowywanie projektów umów a także negocjowanie przedstawionych do analizy kontraktów,* przeprowadzenie audytu prawnego,* wspomaganie klienta w negocjacjach,* profesjonalna windykacja bez narażenia klienta na utratę kontrahenta,* due dilligence,* przygotowywanie opinii prawnych, (...)

tagi: biznes, prawo, usługi

Prawnicy