Najnowsze

Naczelnik Wydziału V Kasy Ubezpieczenia Społecznego oraz Kancelaria Notarialna Elżbiety Wrony-Berwid z Gliwic zapraszają na spotkanie wszystkich przedsiębiorców ze Śląska zainteresowanych szczegółowymi zasadami reformy Otwartych Funduszy Emerytalnych. Spotkanie odbędzie się dnia 25.01.2014, wstęp wolny.

Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków - czy i kiedy warto je wykupić? Na to pytanie odpowiadają specjaliści z branży ubezpieczeń współpracujący z Brokerem Ubezpieczeniowym Adler Brokers. Doradzą oni, jakie ubezpieczenie NNW jest rzeczywiście potrzebne, a które warianty są całkowicie zbędne dla ubezpieczającego.


Zabezpiecz firmę przed wypadkami losowymi

Dodany przez Karolina Rysińska, w dniu 16/10/2018

(...) Każda firma składa się z ludzi oraz sprzętu. Każdy z tych elementów jest tak samo ważny. Istotne jest zatem, aby zarówno ludzi jak i majątek firmy odpowiednio chronić. W tym celu najlepszym rozwiązaniem będzie wykupienie odpowiedniej polisy dla firm. Ubezpieczyć możemy niemal wszystko. Wystarczy udać się to firmy ubezpieczeniowej, gdzie broker ubezpieczeniowy przedstawi nam pełny wachlarz możliwości. Jednym z rozwiązań jest wykupienie ubezpieczenia dla pracowników. Będą oni odpowiednio chronieni w przypadku zaistnienia jakieś wypadku w miejscu pracy. Z ubezpieczenia będzie można pokryć np. koszty leczenia. Ubezpieczyć możemy, a nawet musimy wszelki sprzęt (komputery, urządzenia biurowe) i inny majątek firmy. Zawsze bowiem może się wydarzyć jakiś wypadek (...)

tagi: broker ubezpieczeniowy, ubezpieczenie dla firmy

Zabezpiecz firmę przed wypadkami losowymi