Najnowsze

Naczelnik Wydziału V Kasy Ubezpieczenia Społecznego oraz Kancelaria Notarialna Elżbiety Wrony-Berwid z Gliwic zapraszają na spotkanie wszystkich przedsiębiorców ze Śląska zainteresowanych szczegółowymi zasadami reformy Otwartych Funduszy Emerytalnych. Spotkanie odbędzie się dnia 25.01.2014, wstęp wolny.

Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków - czy i kiedy warto je wykupić? Na to pytanie odpowiadają specjaliści z branży ubezpieczeń współpracujący z Brokerem Ubezpieczeniowym Adler Brokers. Doradzą oni, jakie ubezpieczenie NNW jest rzeczywiście potrzebne, a które warianty są całkowicie zbędne dla ubezpieczającego.


Egzekucja wierzytelności w Austrii - co i jak?

Dodany przez Karolina Rysińska, w dniu 24/07/2017

(...) jest wymagalna, niezbędne jest jej ściągnięcie za pomocą wszelkich przewidzianych przez prawo środków. Egzekucja wierzytelności w Austrii nie jest zbyt skomplikowana, jednakże należy dysponować pełną i rzetelną wiedzą na temat procedur stosowanych w tym kraju. Bardzo ważne jest, aby wszelkie wątpliwości zostały rozwiane przez prawnika. Dobrym rozwiązaniem jest również zaangażowanie firmy windykacyjnej. Jest to podmiot, który (...)

tagi: austria, egzekucja, finanse, windykacja

Egzekucja wierzytelności w Austrii - co i jak?