Najnowsze

Naczelnik Wydziału V Kasy Ubezpieczenia Społecznego oraz Kancelaria Notarialna Elżbiety Wrony-Berwid z Gliwic zapraszają na spotkanie wszystkich przedsiębiorców ze Śląska zainteresowanych szczegółowymi zasadami reformy Otwartych Funduszy Emerytalnych. Spotkanie odbędzie się dnia 25.01.2014, wstęp wolny.

Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków - czy i kiedy warto je wykupić? Na to pytanie odpowiadają specjaliści z branży ubezpieczeń współpracujący z Brokerem Ubezpieczeniowym Adler Brokers. Doradzą oni, jakie ubezpieczenie NNW jest rzeczywiście potrzebne, a które warianty są całkowicie zbędne dla ubezpieczającego.


Egzekucja wierzytelności w Austrii - co i jak?

Dodany przez Karolina Rysińska, w dniu 24/07/2017

(...) zajmuje się ściąganiem wierzytelności wymagalnych. Wystarczy zawrzeć odpowiednią umowę, aby po niedługim czasie uzyskać pełne zaspokojenie z danej umowy, nakazu zapłaty bądź z czeku. Potrzebna windykacja? Skorzystaj ze sprawdzonej kancelarii! Dowiedz się więcejJednocześnie warto wskazać, że firmy windykacyjne pobierają niewielką prowizję za swoje usługi. Wszelkie koszty, które związane są z windykacją należności, (...)

tagi: austria, egzekucja, finanse, windykacja

Egzekucja wierzytelności w Austrii - co i jak?