Publikacje

Najnowsze

Naczelnik Wydziału V Kasy Ubezpieczenia Społecznego oraz Kancelaria Notarialna Elżbiety Wrony-Berwid z Gliwic zapraszają na spotkanie wszystkich przedsiębiorców ze Śląska zainteresowanych szczegółowymi zasadami reformy Otwartych Funduszy Emerytalnych. Spotkanie odbędzie się dnia 25.01.2014, wstęp wolny.

Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków - czy i kiedy warto je wykupić? Na to pytanie odpowiadają specjaliści z branży ubezpieczeń współpracujący z Brokerem Ubezpieczeniowym Adler Brokers. Doradzą oni, jakie ubezpieczenie NNW jest rzeczywiście potrzebne, a które warianty są całkowicie zbędne dla ubezpieczającego.


usługi prawnicze, notariusz, prawnik, pieniądze, windykacja, komornik

Gdy komornik puka
Od zarania dziejów ludzkość fascynuje władza i bogactwo.

W obecnych czasach łatwo pokazać przyjaciołom i nieznajomym, że posiada się o wiele więcej niż wskazuje na to stan naszego portfela. Lansowanie za pożyczone pieniądze może pochodzić z komercyjnych banków. Rzecz jasna placówka bankowa udziela kredytu wyłącznie na większe sumy, takie jak kupno nowego domu, jednak kwoty poniżej kilkunastu tysięcy złotych są również łatwe do zdobycia. 
O ile przy długoterminowym zadłużeniu należy przedstawicielowi banku pokazać oszacowane koszty wydatków, o tyle kredyty chwilówki są idealne dla osób zadłużonych. Tymczasowa pożyczka z wysokim oprocentowaniem pomoże zdobyć upragnione przedmioty lub spłacić zalegającą ratę za mieszkanie, lecz w ostateczności trzeba i tak oddać pieniądze. Problemy ze spłatą mogą w ostateczności prowadzić do zajęcia nieruchomości przez wierzyciela. Komornik sądowy z Bydgoszczy jak ten: http://www.komornikskora.pl bezwzględnie respektuje zalecenia sądu, dlatego tak często odbywają się licytacje komornicze w Bydgoszczy. Pod młotek idą zarówno rzeczy ruchome, takie jak telewizory, komputery, porcelany, a także budynki mieszkalne. 
Co może zająć komornik? Wszystko.
Niestety w wielu przypadkach są to także drogie ubrania, jak na przykład futro z norek, torebka warta dziesięć tysięcy złotych lub szpilki od znanego kreatora mody. Pomysłowość osoby ściągającej dług jest bez granic, dlatego nie warto ryzykować utraty własnego majątku, aby pokazać na Instagramie coś na co nas nie stać. Prędzej czy później prawda wyjdzie na jaw, a znajomi będą jeszcze mocniej plotkować, ale tym razem ze współczuciem i pogardą. Skontaktuj się z komornikiem już dzisiaj

W obiektywie


usługi prawnicze
notariusz
prawnik
pieniądze
windykacja
komornik