Najnowsze

Naczelnik Wydziału V Kasy Ubezpieczenia Społecznego oraz Kancelaria Notarialna Elżbiety Wrony-Berwid z Gliwic zapraszają na spotkanie wszystkich przedsiębiorców ze Śląska zainteresowanych szczegółowymi zasadami reformy Otwartych Funduszy Emerytalnych. Spotkanie odbędzie się dnia 25.01.2014, wstęp wolny.

Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków - czy i kiedy warto je wykupić? Na to pytanie odpowiadają specjaliści z branży ubezpieczeń współpracujący z Brokerem Ubezpieczeniowym Adler Brokers. Doradzą oni, jakie ubezpieczenie NNW jest rzeczywiście potrzebne, a które warianty są całkowicie zbędne dla ubezpieczającego.


Adwokaci jako obrońcy

Dodany przez Elżbieta Zapędowska, w dniu 03/03/2015

(...) - po ukończeniu nauki - zaczyna się poszukiwanie pracy. Adwokaci mają wiele możliwości zdobycia klientów zarówno indywidualnych, jak i grupowych niezależnie od tego, w jakim rodzaju prawa się specjalizują. Dobry, wzięty mecenas musi najpierw wykazać się polotem i wiedzą, a najlepszym na to sposobem są oczywiście  wygrane sprawy w sądzie. Adwokat, który reprezentuje w nim swojego klienta, tak naprawdę (...)

tagi: adwokaci, kancelara adwokacka, kancelaria, prawnik, prawo

Adwokaci jako obrońcy