Publikacje

Najnowsze

Naczelnik Wydziału V Kasy Ubezpieczenia Społecznego oraz Kancelaria Notarialna Elżbiety Wrony-Berwid z Gliwic zapraszają na spotkanie wszystkich przedsiębiorców ze Śląska zainteresowanych szczegółowymi zasadami reformy Otwartych Funduszy Emerytalnych. Spotkanie odbędzie się dnia 25.01.2014, wstęp wolny.

Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków - czy i kiedy warto je wykupić? Na to pytanie odpowiadają specjaliści z branży ubezpieczeń współpracujący z Brokerem Ubezpieczeniowym Adler Brokers. Doradzą oni, jakie ubezpieczenie NNW jest rzeczywiście potrzebne, a które warianty są całkowicie zbędne dla ubezpieczającego.


kancelaria, radca prawny, notariusz, prawnik

Polskojęzyczny prawnik na niemcy
Nie zawsze wszystkie przedsięwzięcia życiowe układają się tak, jak moglibyśmy sobie tego życzyć.

Czasami osoba, z którą decydujemy się spędzić życie okazuje się nieco inna niż sobie wyobrażaliśmy, czasami drogi dwóch osób po prostu się rozchodzą. Niezależnie od tego, czy przyczyną jest zdrada, czy po prostu niezgodności charakterów, które w codziennym życiu okazują się być jednak nie do przeskoczenia, może się zdarzyć taki moment, w którym dalej już nie da się układać wspólnego życia.

W przypływie euforii i miłości ludzie decydują się na ślub - jeśli jednak w późniejszym punkcie swego życia decydują się na rozstanie, to nie jest ono już tak proste jak w wypadku, w którym rozstają się mniej sformalizowane związki. Wielokroć w takim momencie potrzebne są porady jakich udzieli Tomasz Gaj - prawnik na niemcy w zakresie przeprowadzenia rozwodu - potrzebny jest ktoś, kto pomoże w przejściu przez te trudne chwile i będzie oferował profesjonalną i kompetentną pomoc w zakresie spraw prawnych i formalnych z tym związanych (przykład: ). Rozwód to przedsięwzięcie, z którym związane są różnorodne kwestie wymagające ustalenia - jak choćby sprawa opieki nad dziećmi, albo podział majątku. Wybór tego, kto będzie nas w takich chwilach reprezentował jest niezwykle istotny - kancelaria prawna, która podejmie się takiego zadania powinna nam odpowiadać.

Istotne jest nie tylko to, jakie są stawki za ich usługi, lecz także to czy po prostu są to osoby, z którymi czujemy się komfortowo - nie ma najmniejszego sensu dokładanie sobie stresu tym, że nie potrafimy porozumieć się z własnym pełnomocnikiem. Jeśli jednak wybierzemy mądrze to mamy możliwość ułatwienia sobie tych i tak trudnych chwil.


W obiektywie


kancelaria
radca prawny
notariusz
prawnik