Publikacje

Najnowsze

Naczelnik Wydziału V Kasy Ubezpieczenia Społecznego oraz Kancelaria Notarialna Elżbiety Wrony-Berwid z Gliwic zapraszają na spotkanie wszystkich przedsiębiorców ze Śląska zainteresowanych szczegółowymi zasadami reformy Otwartych Funduszy Emerytalnych. Spotkanie odbędzie się dnia 25.01.2014, wstęp wolny.

Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków - czy i kiedy warto je wykupić? Na to pytanie odpowiadają specjaliści z branży ubezpieczeń współpracujący z Brokerem Ubezpieczeniowym Adler Brokers. Doradzą oni, jakie ubezpieczenie NNW jest rzeczywiście potrzebne, a które warianty są całkowicie zbędne dla ubezpieczającego.


usługi prawnicze, radca prawny, prawnik

Pomoc prawna dla firm
Niestety, polskie prawo nie należy do najprostszych, szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę prawo podatkowe, prawo pracy i całą masę innych wymagań, które muszą zostać spełnione przez firmy.

Powoduje to, że ludzie, którzy często mają świetne pomysły na biznes, boją się otworzyć działalność gospodarczą, a liczne działające już firmy popadają w kłopoty lub nawet ocierają się o upadłość.

Nawet ci, którzy poradzą sobie z otwieraniem działalności i pozyskiwaniem klientów, najprawdopodobniej nie dadzą rady samodzielnie połapać się we wszystkich zawiłościach przepisów. Na szczęście istnieje coś takiego jak obsługa prawna firm. Dzięki niej, nie trzeba będzie samemu zajmować się wszystkim, co związanie z kwestiami prawnymi. Zamiast tego można będzie zaufać ekspertom, dla których wszelkie kodeksy i ustawy to chleb powszedni. Doświadczona Radca Prawny Paulina Szczęśniak pomoże nie tylko w kwestiach takich, jak umowy, czy rozwiązywanie problemów z problematycznymi pracownikami, ale doradzi też jak dokonać optymalizacji podatkowej, co skutecznie przełoży się na zyski, jakie może przynosić działalność.

Usługi takich firm nie są drogie, szczególnie jeśli weźmie pod uwagę pojedyncze, potrzebne od czasu do czasu usługi. Skorzystać z nich warto, gdyż pomogą nie tylko uniknąć problemów, ale i pomogą zwiększyć zyski z prowadzonej działalności.


 • Kancelaria Prawna Paulina Szczęśniak

  ul. Armii Krajowej 28
  59-300 Lubin
  tel. 601 64 64 22
  biuro@lubin-kancelaria.pl

  http://www.lubin-kancelaria.pl

W obiektywie


usługi prawnicze
radca prawny
prawnik