Publikacje

Najnowsze

Naczelnik Wydziału V Kasy Ubezpieczenia Społecznego oraz Kancelaria Notarialna Elżbiety Wrony-Berwid z Gliwic zapraszają na spotkanie wszystkich przedsiębiorców ze Śląska zainteresowanych szczegółowymi zasadami reformy Otwartych Funduszy Emerytalnych. Spotkanie odbędzie się dnia 25.01.2014, wstęp wolny.

Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków - czy i kiedy warto je wykupić? Na to pytanie odpowiadają specjaliści z branży ubezpieczeń współpracujący z Brokerem Ubezpieczeniowym Adler Brokers. Doradzą oni, jakie ubezpieczenie NNW jest rzeczywiście potrzebne, a które warianty są całkowicie zbędne dla ubezpieczającego.


usługi, biznes, prawo, prawnik, adwokat

Prawo co dnia
Prawnik proponuje obsługę prawną w zakresie doraźnej pomocy prawnej jak również stałej pomocy prawnej i świadczy fachowe porady prawne.

Kancelaria Pauliny Szczęśniak z Lubina funkcjonuje na rynku polskim od wielu lat.

Kalkulowanie zleceń doraźnej pomocy prawnej następuje w jednym z dwóch systemów obliczania gaży:
- taksa ryczałtowa ustalane stosownie do przewidywanego nakładu pracy, według ustalonej taksy za zrealizowanie całości zlecenia i nie podlega korektom,
- wynagrodzenie według godzinowej stawki ustalana adekwatnie do rzeczywistego nakładu pracy zgodnie z umówioną stawką za godzinę pracy prawnika (różni prawnicy mogą życzyć sobie gaż różniących się między sobą wręcz czterokrotnie).

Gąszcz i niesamowita zawiłość rodzimych aktów podatkowych i prawnych sprawiają, iż coraz więcej przedsiębiorstw jest zobligowanych do korzystania z wyspecjalizowanych usług radców prawnych, doradców podatkowych, adwokatów albo innego rodzaju prawników. Pewne przedsiębiorstwa zatrudniają do stałej współpracy takich fachowców, gdyż prowadzenie skomplikowanych i złożonych biznesów oraz zawieranie dużych transakcji wymaga stałego nadzoru sprawowanego przez adwokata, radcę czy prawnika.

Obsługa prawna realizowana w ramach stałej pomocy prawnej przeznaczona jest do klientów, jacy wymagają oferowania pomocy prawnej we wszelkich aspektach swojej działalności oraz w sposób ciągły z uwagi na zakres prowadzonej działalności. Adwokat proponuje w ramach stałej pomocy prawnej:

- przygotowywanie projektów statutów, umów, regulaminów i innych aktów prawnych dotyczących funkcjonowania i działania przedsiębiorstwa,
- opiniowanie i opracowywanie porozumień handlowych pod względem rzetelnej ochrony interesów klienta oraz zgodności z prawem, a w szczególności zabezpieczeń zrealizowania umowy,
- zastępstwo procesowe przed sądami i organami administracji.

Kancelaria Adwokat Pauliny Szczęśniak z Lubina działa w oparciu o właściwe zaświadczenia i pozwolenia, jej działalność jest odpowiednio umocowana prawnie, a adwokat prowadzący taką kancelarię jest wpisany na oficjalną listę adwokatów prowadzoną przez właściwe urzędy Ministerstwa Sprawiedliwości. Szczegóły na stronie www.


 • Kancelaria Prawna Paulina Szczęśniak

  ul. Armii Krajowej 28
  59-300 Lubin
  tel. 601 64 64 22
  biuro@lubin-kancelaria.pl

  http://www.lubin-kancelaria.pl

W obiektywie


usługi
biznes
prawo
prawnik
adwokat