Najnowsze

Naczelnik Wydziału V Kasy Ubezpieczenia Społecznego oraz Kancelaria Notarialna Elżbiety Wrony-Berwid z Gliwic zapraszają na spotkanie wszystkich przedsiębiorców ze Śląska zainteresowanych szczegółowymi zasadami reformy Otwartych Funduszy Emerytalnych. Spotkanie odbędzie się dnia 25.01.2014, wstęp wolny.

Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków - czy i kiedy warto je wykupić? Na to pytanie odpowiadają specjaliści z branży ubezpieczeń współpracujący z Brokerem Ubezpieczeniowym Adler Brokers. Doradzą oni, jakie ubezpieczenie NNW jest rzeczywiście potrzebne, a które warianty są całkowicie zbędne dla ubezpieczającego.


Sprawy pracownicze

Dodany przez Elżbieta Zapędowska, w dniu 01/05/2013

(...) jest tańsze, realizowane jest znacznie sprawniej i obu stronom może zaoszczędzić niepotrzebnej utraty czasu. Prowadzenie sporów sądowych w szczególności w sprawach, gdzie przedmiotem sporu są niesłuszne według pracowników zwolnienia z pracy, a więc rozwiązanie umowy o pracę może powodować znaczące koszty tak po stronie pracodawcy jak i pracownika i być długotrwałe. Kancelaria prawna specjalizująca się w prawie pracy opracowuje regulaminy pracy, regulaminy wynagrodzeń, realizuje kompetentne doradztwo w obszarze zawierania opłacalnych kontraktów menadżerskich lub też przygotowuje systemy, w oparciu o które (...)

tagi: kancelaria, prawo pracy, usługi prawnicze

Sprawy pracownicze