Najnowsze

Naczelnik Wydziału V Kasy Ubezpieczenia Społecznego oraz Kancelaria Notarialna Elżbiety Wrony-Berwid z Gliwic zapraszają na spotkanie wszystkich przedsiębiorców ze Śląska zainteresowanych szczegółowymi zasadami reformy Otwartych Funduszy Emerytalnych. Spotkanie odbędzie się dnia 25.01.2014, wstęp wolny.

Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków - czy i kiedy warto je wykupić? Na to pytanie odpowiadają specjaliści z branży ubezpieczeń współpracujący z Brokerem Ubezpieczeniowym Adler Brokers. Doradzą oni, jakie ubezpieczenie NNW jest rzeczywiście potrzebne, a które warianty są całkowicie zbędne dla ubezpieczającego.


Szkoły policealne we Wrocławiu

Dodany przez Karolina Rysińska, w dniu 30/10/2017

(...) Zdobywanie dodatkowej wiedzy i umiejętności jest bardzo pożądane w każdym zawodzie oraz wieku. Niektórzy jednak szkoły policealne traktują jako miejsca, w których można zdobyć konkretny zawód. Szkoły dla dorosłych umożliwiają nabycie, bądź poszerzenie kwalifikacji osobom, które z różnych powodów nie mogły, bądź nie chciały studiować. Jest to na pewno dobre rozwiązanie, które daje możliwość nabycia nowych uprawnień, kompetencji, umiejętności, a także znajomości w branży. Dlatego też warto taką szkołę ukończyć. Pracodawcy zawsze doceniają pracowników, którzy uczyli się w takim miejscu, (...)

tagi: studium policealne dla dorosłych, szkoła policealna we Wrocławiu, szkoły dla dorosłych

Szkoły policealne we Wrocławiu