Najnowsze

Naczelnik Wydziału V Kasy Ubezpieczenia Społecznego oraz Kancelaria Notarialna Elżbiety Wrony-Berwid z Gliwic zapraszają na spotkanie wszystkich przedsiębiorców ze Śląska zainteresowanych szczegółowymi zasadami reformy Otwartych Funduszy Emerytalnych. Spotkanie odbędzie się dnia 25.01.2014, wstęp wolny.

Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków - czy i kiedy warto je wykupić? Na to pytanie odpowiadają specjaliści z branży ubezpieczeń współpracujący z Brokerem Ubezpieczeniowym Adler Brokers. Doradzą oni, jakie ubezpieczenie NNW jest rzeczywiście potrzebne, a które warianty są całkowicie zbędne dla ubezpieczającego.


Szkoły policealne we Wrocławiu

Dodany przez Karolina Rysińska, w dniu 30/10/2017

(...) jak studium policealne dla dorosłych bowiem mają oni świadomość, że taki osoby mają już jakieś doświadczenie zawodowe, ponadto wiedzę nie tylko teoretyczną, ale i praktyczną. Dokształcanie się i nauka zawsze powoduje, iż pracodawca patrzy na to przychylnie, gdyż wykształceni pracownicy, którzy mają doświadczenie zawodowe, umiejętności oraz kwalifikacje są bardzo pożądani na rynku pracy.  (więcej informacji na tej stronie)Szkoła policealna we Wrocławiu to dosyć często wybierany kierunek na dalszą karierę zawodową osób, które to ukończyły liceum i zdecydowały się już na rozpoczęcie pracy (...)

tagi: studium policealne dla dorosłych, szkoła policealna we Wrocławiu, szkoły dla dorosłych

Szkoły policealne we Wrocławiu