Publikacje

Najnowsze

Naczelnik Wydziału V Kasy Ubezpieczenia Społecznego oraz Kancelaria Notarialna Elżbiety Wrony-Berwid z Gliwic zapraszają na spotkanie wszystkich przedsiębiorców ze Śląska zainteresowanych szczegółowymi zasadami reformy Otwartych Funduszy Emerytalnych. Spotkanie odbędzie się dnia 25.01.2014, wstęp wolny.

Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków - czy i kiedy warto je wykupić? Na to pytanie odpowiadają specjaliści z branży ubezpieczeń współpracujący z Brokerem Ubezpieczeniowym Adler Brokers. Doradzą oni, jakie ubezpieczenie NNW jest rzeczywiście potrzebne, a które warianty są całkowicie zbędne dla ubezpieczającego.


szkoły dla dorosłych, szkoła policealna we Wrocławiu, studium policealne dla dorosłych

Szkoły policealne we Wrocławiu
Zdobywanie dodatkowej wiedzy i umiejętności jest bardzo pożądane w każdym zawodzie oraz wieku.

Niektórzy jednak szkoły policealne traktują jako miejsca, w których można zdobyć konkretny zawód. Szkoły dla dorosłych umożliwiają nabycie, bądź poszerzenie kwalifikacji osobom, które z różnych powodów nie mogły, bądź nie chciały studiować. 


Jest to na pewno dobre rozwiązanie, które daje możliwość nabycia nowych uprawnień, kompetencji, umiejętności, a także znajomości w branży. Dlatego też warto taką szkołę ukończyć. Pracodawcy zawsze doceniają pracowników, którzy uczyli się w takim miejscu, jak studium policealne dla dorosłych bowiem mają oni świadomość, że taki osoby mają już jakieś doświadczenie zawodowe, ponadto wiedzę nie tylko teoretyczną, ale i praktyczną. Dokształcanie się i nauka zawsze powoduje, iż pracodawca patrzy na to przychylnie, gdyż wykształceni pracownicy, którzy mają doświadczenie zawodowe, umiejętności oraz kwalifikacje są bardzo pożądani na rynku pracy.  (więcej informacji na tej stronie)
Szkoła policealna we Wrocławiu to dosyć często wybierany kierunek na dalszą karierę zawodową osób, które to ukończyły liceum i zdecydowały się już na rozpoczęcie pracy zawodowej, jednak mieli ochotę i potrzebę, aby jeszcze się kształcić. Szkoły te można bez problemu ukończyć wykazując się zaangażowaniem oraz wiedzą. Dlatego też mając chęci oraz czas można taką szkołę ukończyć, co zawsze wpłynie pozytywnie na ocenę na rynku pracy, czy też na większe szanse na znalezienie pracy.
Być może ukończenie szkoły policealnej przyczyni się na przykład do uzyskania awansu zawodowego, bądź podwyżki, lub innej atrakcyjnej nagrody. Jednym z największych atutów po stronie szkoły policealnej, czy szkoły dla dorosłych jest to, że można się tam zapisać niemal bez względu na wiek.

W obiektywie


szkoły dla dorosłych
szkoła policealna we Wrocławiu
studium policealne dla dorosłych