Najnowsze

Naczelnik Wydziału V Kasy Ubezpieczenia Społecznego oraz Kancelaria Notarialna Elżbiety Wrony-Berwid z Gliwic zapraszają na spotkanie wszystkich przedsiębiorców ze Śląska zainteresowanych szczegółowymi zasadami reformy Otwartych Funduszy Emerytalnych. Spotkanie odbędzie się dnia 25.01.2014, wstęp wolny.

Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków - czy i kiedy warto je wykupić? Na to pytanie odpowiadają specjaliści z branży ubezpieczeń współpracujący z Brokerem Ubezpieczeniowym Adler Brokers. Doradzą oni, jakie ubezpieczenie NNW jest rzeczywiście potrzebne, a które warianty są całkowicie zbędne dla ubezpieczającego.


Prawo co dnia

Dodany przez Andrzej Kosiński, w dniu 30/09/2013

(...) Prawnik proponuje obsługę prawną w zakresie doraźnej pomocy prawnej jak również stałej pomocy prawnej i świadczy fachowe porady prawne. Kancelaria Pauliny Szczęśniak z Lubina funkcjonuje na rynku polskim od wielu lat. Kalkulowanie zleceń doraźnej pomocy prawnej następuje w jednym z dwóch systemów obliczania gaży:- taksa ryczałtowa ustalane stosownie do przewidywanego nakładu pracy, według ustalonej taksy za zrealizowanie całości (...)

tagi: adwokat, biznes, prawnik, prawo, usługi

Prawo co dnia

Doradztwo prawnika

Dodany przez Karolina Rysińska, w dniu 13/08/2013

(...) W zakresie prowadzonej działalności każda kancelaria radców prawnych prowadzi dla podmiotów gospodarczych pełny wachlarz usług prawnych. Są to zazwyczaj czynności następujące:* reprezentowanie Klientów w postępowaniu mediacyjnym, ugodowym a także arbitrażowym,* wspomaganie klienta w negocjacjach,* przygotowywanie opinii prawnych, uwzględniających doktrynę oraz najnowsze orzecznictwo,* due dilligence,* prowadzenie postępowań, w których powodowi wypłaca się odszkodowanie za słupy energetyczne bezprawnie ustawione przez firmy energetyczne na jego działce,* przeprowadzanie analiz sytuacji prawnej podmiotów gospodarczych,* zakładanie spółek oraz ich pełna obsługa prawna,* przygotowywanie projektów umów oraz negocjowanie kontraktów przedstawionych do analizy,* przeprowadzenie audytu prawnego,* zastępstwo procesowe klienta w (...)

tagi: biznes, prawo, radca prawny, usługi

Doradztwo prawnika

Prawnicy

Dodany przez Elżbieta Zapędowska, w dniu 23/03/2013

(...) Radca Prawny Piotr Sikora z Łodzi działa w oparciu o niezbędne pozwolenia i zaświadczenia, jej działalność jest odpowiednio prawnie umocowana, a prowadzący takie kancelarie radca prawny jest wpisany na oficjalną listę radców prawnych prowadzoną przez właściwe urzędy Ministerstwa Sprawiedliwości. W ramach prowadzonej działalności każda kancelaria radców prawnych prowadzi dla podmiotów gospodarczych szeroki wachlarz usług prawnych. Są to z reguły następujące czynności:* przygotowywanie projektów umów a także negocjowanie przedstawionych do analizy kontraktów,* przeprowadzenie audytu prawnego,* wspomaganie klienta w negocjacjach,* profesjonalna windykacja bez narażenia klienta na utratę kontrahenta,* due dilligence,* przygotowywanie opinii prawnych, (...)

tagi: biznes, prawo, usługi

Prawnicy