Publikacje

Najnowsze

Naczelnik Wydziału V Kasy Ubezpieczenia Społecznego oraz Kancelaria Notarialna Elżbiety Wrony-Berwid z Gliwic zapraszają na spotkanie wszystkich przedsiębiorców ze Śląska zainteresowanych szczegółowymi zasadami reformy Otwartych Funduszy Emerytalnych. Spotkanie odbędzie się dnia 25.01.2014, wstęp wolny.

Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków - czy i kiedy warto je wykupić? Na to pytanie odpowiadają specjaliści z branży ubezpieczeń współpracujący z Brokerem Ubezpieczeniowym Adler Brokers. Doradzą oni, jakie ubezpieczenie NNW jest rzeczywiście potrzebne, a które warianty są całkowicie zbędne dla ubezpieczającego.


broker ubezpieczeniowy, ubezpieczenie dla firmy

Zabezpiecz firmę przed wypadkami losowymi
Każda firma składa się z ludzi oraz sprzętu.

Każdy z tych elementów jest tak samo ważny. Istotne jest zatem, aby zarówno ludzi jak i majątek firmy odpowiednio chronić.
W tym celu najlepszym rozwiązaniem będzie wykupienie odpowiedniej polisy dla firm. Ubezpieczyć możemy niemal wszystko. Wystarczy udać się to firmy ubezpieczeniowej, gdzie broker ubezpieczeniowy przedstawi nam pełny wachlarz możliwości. Jednym z rozwiązań jest wykupienie ubezpieczenia dla pracowników. Będą oni odpowiednio chronieni w przypadku zaistnienia jakieś wypadku w miejscu pracy. Z ubezpieczenia będzie można pokryć np. koszty leczenia.

Ubezpieczyć możemy, a nawet musimy wszelki sprzęt (komputery, urządzenia biurowe) i inny majątek firmy. Zawsze bowiem może się wydarzyć jakiś wypadek losowy w postaci pożaru lub zalania. Nie możemy także zapomnieć o tym, że firma może zostać po prostu okradziona.

Warto wówczas posiadać ubezpieczenie dla firmy, z którego będziemy mogli otrzymać odszkodowanie. To jednak nie wszystko. Jako firma możemy także wykupić ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. To bardzo ważne. Będzie ono chroniło firmę w przypadku konieczności np. wypłacenia jakiegoś odszkodowania.

Ubezpieczyć możemy także środki finansowe przedsiębiorstwa na wypadek kradzieży. Każdy zatem kto chce prowadzić swój biznes odpowiedzialnie powinien pomyśleć o wykupieniu polisy ubezpieczeniowej. Oczywiście oby nigdy nie trzeba było z takiej polisy korzystać, ale w razie czego zawsze będziemy odpowiednio zabezpieczeni.
Źródło: adlerbrokers.com.pl

W obiektywie


broker ubezpieczeniowy
ubezpieczenie dla firmy